درباره ما

کمپتو
_

ما که هستیم ؟

دیدار با اعضای تیم و محل کار ما

مسئولان و خدمتگزاران این موسسه از اعضا و مدیران اولین مراکز تاسیس شده در کشور می‌باشند. تجربه طولانی کار با جوانان از سال ۱۳۸۲ تاکنون و قرارداد با ارگانها و سازمانها و شرکتهای معتبر خود گواه بر این موضوع می باشد.

حضور و کار در مراکز مختلف و راه اندازی چندین مرکز در نقاط مختلف و شرکت در اولین دوره های آموزش اعتیاد کشور و آموزش بروز اعضای تیم درمان موسسه خود گواه بر این مسئله می باشد.

ایجاد محیطی آرام و کاملا شاد و دور از هر گونه تشنج لازمه یک محیط درمانی می باشد که در این مجموعه با برنامه‌های شاد و مفرح و اجرای تئاترهای کمدی و ایجاد کتابخانه و تأمین لوازم ورزشی و اجرای برنامه‌های موسیقی و موزیک و مسابقات ورزشی در رسیدن به این هدف مهم تلاش نموده ایم.

تیم درمان شامل یک نفر پزشک و دو نفر روانشناس و یک نفر روانشناس خانواده و یک نفر مددکار اجتماعی و دونفر مددیار اعتیاد می باشد.

معاینات پزشکی و مشاورات روانشناسی

حضور پزشک و معاینات ( در فضای درمانی مجهز به تجهیزات پزشکی ) در مرحله سمزدایی با این هدف انجام می گیرد تا بیمارانی که نیاز به حمایت دارویی دارند و یا بیماری همراه دارند. در مرحله سم زدایی کمک های لازم برای حمایت و سلامتی جسمی و سپری کردن راحت تر و قابل تحمل تر این مسیر می باشد.

مشاوره روانشناسی جهت تشخیص سلامت روحی و روانی مددجویان صورت می‌گیرد تشخیص بیماری هایی از قبیل افسردگی و PTST و… که خود باعث شروع اعتیاد و یا بازگشت به مصرف این عزیزان می شود می‌تواند با مشاوره روان درمانگر منجر به حل مسئله و بهبودی مستمر و پایدار گردد.

چرا ما ؟
_

چرا انتخاب ما ؟

مجموعه حرفه ای کمپتو

مجموعه کمپتو در سال 1386 شروع به کار نمود و پس از8 سال فعالیت و تا کنون در زمینه سم زدایی ، بازتوانی ، درمان ، مشاوره و پیش گیری فعالیت دارد.

93%

مشاوران حرفه ای

87%

روش های نوین درمانی

85%

قیمت های چند سطحی

94%

موفقیت در پاک سازی بیماران

[تعداد: 8    میانگین: 2.8/5]
تماس با کارشناس (کلیک کنید)