سم‌زدایی به روش urod

هزینه سم‌زدایی به روش urod در سال 1398

این مقاله مربوط به هزینه سم‌زدایی به روش urod  است و اطلاعات مفید و کاملی در اختیار شما قرار خواهد داد. آیا شما هم مشتاقید که از این روش استفاده کنید؟ به طور کلی روش‌های بسیاری برای ترک اعتیاد وجود دارد. روش‎‌هایی که هر یک به صورت موثری به کمک بیماران اعتیاد آمده‌اند و آن‌ها را از منجلاب اعتیاد رها خواهند کرد. درست است که اولین عامل موثر برای اقدام به ترک اعتیاد وجود انگیزه است، اما مسائل دیگری نیز در اقدام برای ترک اعتیاد موثرند. یکی از این عوامل مهم ، بحث هزینه‌هاست.هزینه سم‌زدایی به روش urodما در کمپتو مقاله‌های زیادی درباره هزینه ترک اعتیاد داریم که به شما کمک خواهند کرد. در این مقاله نیز به بررسی هزینه سم‌زدایی به روش urod پرداخته‌ایم. علاوه بر بررسی هزینه  اطلاعات جامعی از این روش در اختیار شما قرار خواهیم داد. چرا که این روش برای همه‌ی  افراد پیشنهاد نمی‌شود و ممکن است تحقیقات شما برای هزینه‌ی این روش، تحقیقات بیهوده‌ای باشد و هیچوقت به کار شما نیاید. برای کسب اطلاعات کامل درباره سم‌زدایی به روش urod کافیست تا انتهای مقاله با ما همراه باشید و خط به خط مقاله را مطالعه کنید.

همه‌چیز درباره سم‌زدایی به روش urod

اول از همه بگذارید با سم‌زدایی آشنا شویم! سم‌زدایی چیست؟ زمانی که به درستی معنی آن را درک کنیم، برای آشنایی با urod و هزینه سم‌زدایی به روش urod  آماده خواهیم شد. حالا توضیح مفصل و روان و ساده‌ای خواهیم آورد تا بهترین درک را از سم‌زدایی به دست آوریم.

بدن ما انسان‌ها، به صورت خدادادی، عملکرد مناسبی دارد. قسمتی از مغز ما، وظیفه دارد تا مورفین مورد نیاز بدن را ترشح کند. وقتی بخاطر وجود مشکلاتی در خودمان یا زندگی‌مان بجای حل مسئله به سمت اعتیاد سوق پیدا می‌کنیم، این عملکرد طبیعی را از بین می‌بریم و با مشکل رو به رو خواهیم کرد.

مواد مخدر که به بدن وارد شود، توسط گیرنده‌های مغز جذب می‌شوند. میزان بالای مرفینی که به خاطر مواد مخدر وارد بدن شده است، مغز را از تولید مرفین راحت میکند. چرا که بدن نیاز به مرفینی ندارد که به مغز درخواست تولید آن را کند. مرفینی که از طریق مواد وارد بدن می‌شود، ماندگار نیست.

بعد از طی مدت زمانی این مرفین از بدن پاک می‌شود. در نتیجه بدن نیاز به مرفین پیدا می‌کند. احساس بی‌قراری کرده و قبل از اینکه مغز شروع به ترشح این ماده کند، دوباره مجبور به مصرف مواد می‌شود. بعد از مدتی بخاطر عدم نیاز به تولید مرفین در مغز، برخی از قسمت‌های مسئول غیرفعال خواهند شد. برای همین است که فرد با ترک اعتیاد، با دردهای جسمی روبه‌رو می‌شود. چرا که مرفین توسط مغز تولید نمی‌شود که این دردها را آرام کند. مدت زمانی نیاز است که بدن درک کند مرفین توسط مواد به او نمی‌رسد و مغز را مجبور کند تا مرفین تولید کند. تا زمانی که سم اعتیاد و مواد در بدن وجود داشته باشند، بدن تقاضای مرفین از مغز نمی‌کند. برای همین سم‌زدایی انجام می‌شود.

در تمامی روش‌های ترک اعتیاد، بدن از سموم پاک خواهد شد. سم‌زدایی سریع یا سم‌زدایی فوق سریع که همان  نام دارد، تنها به منظور تسریع در فرایند خارج کردن مواد از بدن انجام می‌شوند و تنها روش پاکسازی بدن نیستند.

سم‌زدایی urod چیست؟

سم‌زدایی به روش urod به نوعی از روش‌های ترک اعتیاد جسمی گفته می‌شود که در طی آن فرد مقدار زیادی داروی ضد مخدر از انواع آگونیست دریافت می‌کند و توسط این داروها بدنش را از سم اعتیاد می‌رهاند. این روش، تنها در چند ساعت انجام می‌شود و به خاطر این که میزان زیادی مواد ضد مخدر وارد بدن می‌شود، علائم خماری شدیدی ظاهر خواهند شد. از آنجا که اکثر افراد تحمل گذراندن این علائم را ندارند، از بیهوشی نیز در این روش استفاده می‌کنند. یعنی فرد در زمان سم‌زدایی کاملا بیهوش است و هیچ مشکل جسمی‌ای را تجربه نمی‌کند.

ترک اعتیاد با بیهوشی و این که فرد در زمان ترک اعتیاد احساس ناخوشایند خماری را تجربه نمی‌کند، موجب شده تا مورد استقبال افرادی باشد که به اعتیاد مبتلایند. همین استقبال بالا است که باعث شده هزینه برای خیلی‌ها یک سوال مهم باشد.

با این‌ حال، سم‌زدایی به روش urod برای همه پیشنهاد نمی‌شود. یعنی اینگونه نیست که هر کسی بتواند با پرداخت هزینه سم‌زدایی به روش urod در مرکز بستری شود و بتواند از این روش استفاده کند. مناسب بودن این روش برای شما باید توسط پزشک متخصص مرکز تایید شود. بعد از تایید پزشک، شما می‌توانید هزینه را پرداخت کنید و در مرکز ترک اعتیاد بستری شوید. بعد از بستری اقدامات لازم انجام می‌شود و شما از نظر جسمی سالم خواهید شد. البته این پایان راه نیست.

سم‌زدایی urod چگونه انجام می‌شود؟

شاید بخواهید بدانید سم‌زدایی به روش urod چگونه انجام می‌شود. انجام این روش را از ابتدا تا انتها، به صورت مرحله به مرحله آورده‌ایم:

 • ابتدا باید یک مرکز مناسب برای سم‌زدایی به روش urod بیابید.
 • با مراجعه به مرکز شرایط سلامت و اعتیاد شما به صورت کامل توسط پزشک بررسی می‌شود.
 • آزمایشات کاملی از شما گرفته خواهد شد تا سلامتی شما تایید شود.
 • در صورتی که از نظر سلامتی مشکل خاصی نداشتید، می‌توانید از سم‌زدایی به روش urod استفاده کنید.
 • درباره هزینه سم‌زدایی به روش urod با مرکز صحبت می‌کنید و در مورد نحوه واریز آن به توافق می‌رسید.
 • نوع و میزان داروی ضدمخدر تایین می‌شود.
 • شما بستری شده و کادر درمانی مورد نیاز با توجه به شرایط شما در محل حاضر می‌شوند.
 • در صورت نیاز، بیهوشی انجام صورت می‌گیرد.
 • داروهای تایین شده تزریق می‌شوند.
 • چندین ساعت در وضعیت بیهوشی خواهید بود و چیزی متوجه نمی‌شوید.
 • بعد از چند ساعت به هوش می‌آیید.
 • با توجه به اینکه سطح اعتیاد و میزان اعتیاد شما چقدر بوده است، ممکن است اندکی از حالات خماری مانند حالت تهوع یا بدن درد در شما بروز کند که آزاردهنده نیست.
 • سم‌زدایی فوق سریع پایان یافته است.
 • وضعیت جسمی شما مورد بررسی قرار می‌گیرد تا میزان سلامت شما برآورد شود.
 • مرحله سم‌زدایی جسمی بدن به اتمام رسیده است.
 • شما باید برای رفع اعتیاد روانی خود نیز،، نزد روانشناس مرکز درمان را ادامه دهید.سم‌زدایی urod چگونه انجام می‌شود؟

مراحل بالا، از جمله اقدامات و عملیاتی بود که از ابتدا تا انتهای سم‌زدایی به روش urod انجام می‌شوند. همانطور که می‌بنید، این عملیات توسط یک کادر درمان صورت می‌گیرد. این کادر درمانی باید در زمینه  تخصص و اطلاعات کافی داشته باشند و با چالش‌های حین ترک اعتیاد به این روش آشنا باشند. در صورتی که به مرکز ترک اعتیاد معتبری در این زمینه مراجعه کنید، می‌توانید آسوده باشید که کادر درمانی تخصص مربوط به سم‌زدایی به روش urod را دارا هستند.

انواع روش‌های سم‌زدایی

احتمالا، متوجه شدید که در قسمت‌هایی از موارد ذکر شده برای عملیات  به این نکته اشاره شد که برای انجام این روش، باید سلامت و شرایط اعتیاد فرد به صورت کامل مورد بررسی قرار بگیرد. بعد از بررسی این شرایط، می‌توان متوجه شد که آیا سم‌زدایی به روش urod برای بیمار قابل استفاده است یا خیر! اگر پزشک با توجه به شرایط بیمار این روش را پیشنهاد نکرد، چه باید کرد؟ انواع مختلفی از روش‌های سم‌زدایی وجود دارد که پزشک به شما پیشنهاد می‌دهد. از انواع سم‌زدایی به غیر از روش سم‌زدایی به روش urod می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • سم زدایی با روش جایگزینی: در این روش، که برای اعتیادهای سطح بالا مناسب است، از یک داروی جایگزین برای دفع دیگر سموم استفاده می‌شود. افرادی که اعتیاد شدیدی دارند، به صورت یکباره توانایی قطع مصرف را ندارند. در نتیجه پزشک باید یک جایگزین کم‌خطر که به صورت قرص یا شربت است، مصرف مواد فعلی را قطع می‌کند. البته داروهای جایگزین معمولا خود اعتیادآورند اما سم‌زدایی بدن از آن‌ها راحت‌تر است و بعد از خارج کردن سم فعلی از بدن و تقویت جسم، باید آن را نیز ترک کرد.
 • سم زدایی به روش تدریجی: در این روش، میزان مصرف مواد در فرد، به صورت آهسته آهسته کاهش می‌یابد. میزان این کاهش، طی یک برنامه هدفمند توسط پزشک به بیمار ارائه می‌شود. کاهش مواد مخدر تا جایی ادامه پیدا می‌کند که میزان مصرف به صفر برسد. از آنجا که بدن فرد به صورت یکباره با قطع مواد روبرو نمی‌شود، احساس خماری خیلی آزار دهنده نیست. مدت زمان درمان به این روش ممکن است از یک ماه تا چند ماه به طول بیانجامد. عامل موثر در تایین مدت زمان درمان را شرایط جسمی و روحی فرد تایین می‌کند.
 • سم‌زدایی به روش سرپایی: در این روش، مصرف مواد مخدر قطع می‌شود و فرد از داروهای ضدمخدر در زمان‌هایی که پزشک تجویز می‌کند استفاده خواهد کرد.
 • سم زدایی به روش سریع: این روش، نسبت به دو روش ذکر شده با سرعت بیشتری سم‌ را از بدن خارج می‌کند، اما نسبت به سم‌زدایی به روش urod آهسته‌تر است. دوره درمان اعتیاد جسمی و سم‌زدایی در این روش چهار روز و بالاتر است. اما معمولا از دو هفته تجاوز نمی‌کند. برای مواد افیونی دوره درمان کمتر است؛ اما سم‌زدایی افراد از مواد محرک مانند شیشه بیشتر از ده روز طول خواهد کشید.

هر یک از روش‌های سم‌زدایی که در بالا به آن‌ها اشاره کردیم، همانند سم‌زدایی به روش urod ممکن است برای برخی مناسب باشد و به برخی نیز پیشنهاد نشود.

انتخاب نوع سم‌زدایی

این که شما بخواهید از چه نوع سم‌زدایی برای درمان اعتیاد خود استفاده کنید، با این که چه روشی برای شما مناسب‌تر است، متفاوت است. ممکن است شما دوست داشته باشید از روش سم‌زدایی خاصی استفاده کنید که برای سلامتی شما مفید نباشد. بهترین حالت این است که در جلسه ملاقات خود با پزشک تمامی روش‌ها و عوارض و مزایای آن‌ها را بررسی کنید و به یک روش درمانی برسید که هم از نظر پزشک مناسب است و هم شما آن را می‌پسندید. انتخاب روش درمانی که با توافق بیمار و درمان‌گر انجام شود، بهترین نتیجه را به همراه خواهد داشت.انتخاب نوع سم‌زدایی

به این نکته توجه کنید که اگر روش مناسبی برای سم‌زدایی استفاده نکنید، ممکن است متحمل عوارض جسمی شوید. شاید شما هم از علاقمندان سم‌زدایی به روش urod باشید و دوست داشته باشید مشکلات حین ترک را در زمان بیهوشی پشت سر بگذارید. برای این که بدانید این روش برای شما مناسب است یا نه، باید اطلاعات کاملی از شرایط جسمی خود داشته باشید. در قسمت بعدی، به این مسئله می‌پردازیم که سم‌زدایی به روش urod برای چه کسانی مناسب است و آیا لازم است هزینه  را بپردازید و از این روش استفاده کنید یا نه!

میزان موفقیت ترک اعتیاد در سم‌زدایی به روش urod

هر روش درمانی، درصد موفقیت خاصی دارد. معمولا برای هر روش درمان آمار و ارقام خاصی بیان می‌شود. با تحقیقاتی که در کمپتو انجام دادیم، به آمار مختلفی برخوردیم. آمار ضد و نقیضی که انسان را در قضاوت درباره عملکرد این روش درمانی دچار سردرگمی می‌کند. در زیر دو نمونه از مطالعات انجام شده توسط این روش را مورد بررسی قرار می دهیم.

 • آزمایشات انجام شده در دانشگاه علوم پزشکی گیلان حاکی از آن است میزان عود اعتیاد در سم‌زدایی به روش urod، هفتاد و هشت درصد است. یعنی اگر صد نفر از این روش استفاده کنند، 78 نفر از آن‌ها به صورت کامل درمان نمی‌شوند و بعد از گذر مدتی از ترک اعتیاد، دوباره دچار اعتیاد می‌شوند.
 • مطالعات انجام شده در یکی از بیمارستان‌های خرم‌آباد حاکی از آن است که میزان عود اعتیاد در  تنها 13 الی 14 درصد است. این به این معناست که از بین 100 نفر بیمار که با استفاده از سم‌زدایی به روش urod اعتیاد خود را کنار گذاشته‌اند، تنها 14 نفر مجددا به سمت اعتیاد سوق داشتند.

این آمار ضد و نقیض درباره میزان موفقیت سم‌زدایی به روش urod انسان را دچار ضد نقیض می‌کند. بلاخره، سم‌زدایی به روش urod مفید است یا خیر؟

در این‌باره تحقیقاتی انجام دادیم و به نتایج جالبی رسیدیم. نتیجه درمان  می‌‌تواند تحت‌تاثیر عوامل مختلفی تغییر کند. در ادامه به بررسی این عوامل خواهیم پرداخت. نتایج خود را از تحقیقات انجام شده در زیر آورده‌ایم:

 • سم‌زدایی به روش urod یک روش کامل برای درمان ترک اعتیاد نیست. نه تنها این روش سم‌زدایی بلکه دیگر روش‌های سم‌زدایی نیز کامل نیستند. این روش‌ها تنها به روش درمان اعتیاد جسمی می‌پردازند. در نتیجه تا زمانی که درمان روانی نیز در کنار این درمان‌ها انجام نشود، نمی‌توان نسبت به نتیجه درمان نظر قطعی داد.
 • درمان روانی باید به صورت کامل انجام شود.
 • ممکن است بیمار بعد از سم‌زدایی نیز نیاز به دریافت دارو داشته باشد. پزشک متخصص باید به این مساائل توجه کامل داشته باشد.
 • مرکزی که  در آن انجام می‌شود، از اهمیت زیادی برخوردار است. چرا که سم‌زدایی به روش urod باید طبق اصول و استانداردهای خود انجام شود. خیلی از مراکز به این استانداردها توجهی ندارند.
 • در کنار مشاوره‌هایی که به فرد داده می‌شود تا به صورت روحی نیز کاملا سالم شود، مشاوره‌های خانواده نیز باید وجود داشته باشند. خانواده باید از نحوه رفتار صحیح با فرد تازه ترک کرده کاملا آگاه باشد.

بنابراین، تنها زمانی می‌توان میزان موفقیت یک روش را مورد اندازه گیری قرار داد که تمامی شرایط و ایده‌آل‌ها مورد توجه قرار گرفته شده باشد. با توجه به اینکه معمولا، جزئیاتی از شرایط مطالعات انجام شده وجود ندارد، بعید نیست این تفاوت آماری به خاطر رعایت‌ کردن یا رعایت‌ نکردن یک سری استانداردهای تایین شده باشد.

هزینه سم‌زدایی به روش urod

خیلی از مواقع تنها خواسته‌ی ما و پیشنهاد پزشک تایین کننده‌ی روش درمانی نیست. هزینه‌ روش درمانی نیز خیلی مهم است. مخصوصا زمانی که قرار باشد در مرکزی به غیر از مراکز رایگان بستری شویم. هزینه سم‌زدایی به روش urod یک مسئله مهم است که خیلی از افراد، درباره‌ی آن از ما سوال می‌کنند.هزینه سم‌زدایی به روش urod

هزینه سم‌زدایی در مراکز مختلف متفاوت است. از سوی دیگر، هزینه آن ممکن است برای دو فرد مختلف که به یک مرکز درمانی مراجعه کردند نیز متفاوت باشد. شاید ابتدا از این موضوع تعجب کنید، اما با یک مثال ساده می‌توان این تعجب را رفع کرد. فرض کنید فردی برای عمل آنژیو به یک بیمارستان عمومی مراجعه کرده است. فرد دیگری همین عمل را دارد و به یک بیمارستان خصوصی مراجعه کرده است. این دو فرد، با دو فاکتور کاملا متفاوت مواجه خواهند شد. هزینه نفر دوم خیلی بالاتر است. چرا دولت هزینه‌های درمانی بیمارستان‌های خصوصی را مورد حمایت قرار نداده و کلیه هزینه‌ها از خود بیمار دریافت می‌شود. یا دو نفر را تصور کنید که هر دو به همان بیمارستان دولتی مراجعه کرده‌اند، اما شدت بیماری آن‌ها از هم متفاوت است. هزینه درمان این دو فرد نیز ممکن است از هم متفاوت باشد. چرا که نیاز این دو فرد با هم فرق دارد و خدمات درمانی با توجه به نیاز آن‌ها ارائه می‌شود. هزینه این خدمات از یکدیگر ممکن است کمتر یا بیشتر باشد.

بیماری اعتیاد نیز به همین صورت است. ممکن است شما برای درمان اعتیاد به یک مرکز دولتی مراجعه کنید یا به یک مرکز خصوصی مراجعه کنید. از سوی دیگر این امکان وجود دارد که شما نسبت به دیگران نیاز به خدمات کمتر یا بیشتری باشید که روی هزینه سم‌زدایی به روش urod تاثیر خواهد گذاشت.

عوامل تاثیرگذار در هزینه urod

اگر بخواهیم به طور کلی عوامل موثر بر هزینه سم‌زدایی به روش urod را مورد بررسی قرار دهیم، به چند عامل مهم برخواهیم خورد. در زیر این عوامل را به ذکر کرده‌ایم:

 • نوع مرکز: وابسته به اینکه مرکز دولتی یا خصوصی یا vip باشد، هزینه سم‌زدایی به روش urod نیز متفاوت است. معمولا هزینه ترک اعتیاد در مراکز دولتی نسبت به سایر مراکز کمتر است.
 • سطح اعتیاد: سطح اعتیاد روی میزان دارو و نوع دارو و مدت بستری تاثیر خواهد گذاشت. هر یک از این موارد، نقش تایین‌کننده‌ای در هزینه سم‌زدایی به روش urod دارند.
 • نوع داروی مورد نیاز برای سم‌زدایی: وابسته به شرایط شما، ممکن است از داروهای ضدمخدر مختلفی استفاده شود که قیمت این داروها با هم متفاوت است.
 • میزان داروی مورد نیاز برای سم‌زدایی: همانطور که گفتیم سطح اعتیاد روی میزان داروی مصرفی موثر است. گاهی برای اینکه تمای سموم از بدن پاک شود، نیاز به دوز بالاتری از دارو است.
 • شرایط جسمی و سلامتی: شرایط جسمی شما در تایین هزینه یک عامل مهم محسوب خواهد شد. گرچه اگر شما از شرایط جسمی مناسبی برخوردار نباشید، این روش درمانی به شما پیشنهاد نمی‌شود. در صورتی که بنابر دلایلی این روش برای شما انجام شود، نیاز به مراقبت بیشتری نسبت به دیگر افراد سالم دارید. افزایش مراقبت، گاهی با افزایش خدمات همراه است. ممکن است هزینه این خدمات بر هزینه سم‌زدایی به روش urod تاثیر بگذارد. برای مثال ممکن است نیاز داشته باشید یک متخصص قلب در حین سم‌زدایی بدن، روی عملکرد قلبتان نظارت داشته باشد.
 • تجهیزات مرکز ترک اعتیاد: سم‌زدایی به روش urod نیاز به تجهیزات کاملی دارد. مراکز مختلف ممکن است از نظر تجهیزاتی با هم متفاوت باشند.
 • درمان‌های مکمل: در کنار  نیاز به درمان‌های دیگری نظیر دارودرمانی و روان‌درمانی هم هست. هزینه این درمان‌ها ممکن است همراه با هزینه سم‌زدایی به روش urod از شما دریافت شود.

انتخاب مرکز مناسب برای سم‌زدایی به روش urod

اینکه بتوانید از روش سم‌زدایی فوق سریع استفاده کنید یا هزینه سم‌زدایی به روش urod را بپردازید، پایان کار نیست. نمی‌توان ادعا کرد که با استفاده از این روش، به سلامتی کامل دست خواهید یافت. خیلی از مراکز، تنها با درنظر داشتن منافع مالی، بدون هیچگونه تخصص و تجهیزاتی اقدام به اعمال این روش برای بیماران خود می‌کنند. استفاده از خدمات آن‌ها گاهی فجایع جبران‌ناپذیری به بار خواهد آورد. از جمله این اتفاقات ناخوشایند می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • مشکلات حین سم‌زدایی: برخی مواقع، شرایط جسمی بیمار به درستی ارزیابی نمی‌شود. برای مثال یک بیمار با داشتن بیماری قلبی، اقدام به استفاده از این روش می‌کند و در حین درمان عملکرد قلب او دچار مشکل می‌شود. اگر مرکز تجهیزات کاملی نداشته باشد، ممکن است بیمار دچار مرگ شود.
 • عود اعتیاد: افراد زیادی وجود دارند که بعد از سم‌زدایی به روش urod نیز به سمت اعتیاد رفته‌اند. متاسفانه عود اعتیاد، خود موجب افسردگی و ناامیدی و دلسردی نسبت به ترک اعتیاد در فرد می‌شود.
 • اوردوز: بخاطر اینکه بدن بعد از ترک از سموم پاک شده است، ممکن است با مصرف میزان قبلی نیز اوردوز کند. البته خیلی از افراد، بعد از ترک ولع بیشتری برای مصرف پیدا می‌کنند و نمی‌توانند دوز موردنیازشان را تشخیص دهند.

پرداخت هزینه سم‌زدایی به روش urod و خانواده‌ها

برخی از افراد این شانس را دارند که از گرمای وجود یک خانواده برخوردار باشند. یک خانواده خوب که به فکر آن‌هاست و در تلاش است فرد را به زندگی عادی برگرداند. خیلی از خانواده‌ها برای اینکه فرد را به زندگی بازگردانند، به فکر فرستادن بیمار به یک  بهترین کمپ ترک اعتیاد اجباری هستند و به خاطر اینکه تصور می‌کنند، بیمار در روند درمان همکاری لازم را نخواهد کرد، مشتاق به استفاده از این متد درمانی یعنی  هستند. پرداخت هزینه سم‌زدایی به روش urod برای این خانواده‌ها یک مسئله مهم شده است. اما بگذارید یک نصیحت به شما داشته باشم. ابتدا مرکز مناسبی برای ترک اعتیاد پیدا کنید و با روانشناس مرکز مشاوره داشته باشید. راه‌های بسیاری وجود دارد که بتوانید فرد را به ترک اعتیاد اختیاری سوق دهید. اگر نتوانستید با استفاده از مشاوره به نتیجه دلخواه برسید و بیمار در برابر شما مقاومت داشت، می‌توانید به دیگر گزینه‌ها فکر کنید.پرداخت هزینه سم‌زدایی به روش urod و خانواده‌ها

پرداخت هزینه برای شما ممکن است زیاد باشد. اعتیاد به همراه خود فشار مالی بسیاری آورده است. ابتدا شرایط مالی خود را بررسی کنید و یک مرکز متناسب با شرایط مالی خود بیابید. البته این مرکز، چه دولتی و چه خصوصی باشد باید معتبر و استاندارد باشد. یعنی علاوه بر داشتن مجوز و پروانه کار، عملکرد مناسبی از خود نشان داده باشد. شما می‌تونید در مراجعه به مرکز، آن‌ها را در جریان دغدغه‌های مالی خود بگذارید. برخی مواقع، ممکن است بتوانید از حمایت مالی خیرین و بهزیستی بهره‌مند شوید و دغدغه‌های مالی خود برای پرداخت هزینه سم‌زدایی به روش urod را کاهش دهید. این امکان بیشتر در مراکز دولتی وجود دارد و کمک‌هزینه بهزیستی شامل افرادی می‌شود که برای ترک اعتیاد، به مراکز دولتی مراجعه دارند.

نکاتی درباره هزینه سم‌زدایی به روش urod

 • قبل از فکر به هزینه سم‌زدایی به روش urod به موارد مهم‌تر فکر کنید. مهم‌ترین مسئله انتخاب مرکز ترک اعتیاد مناسبی است که سم‌زدایی به روش urod را با تخصص بالا و تجهیزات کامل انجام دهد.
 • اگر پزشک شما این روش را برای شما مناسب نمی‌داند، اصرار نورزید. مهم‌تر از ترک اعتیاد، حفظ سلامتی شماست. اگر از توانایی کافی جسمی برخوردار نباشید، ممکن است در حین سم‌زدایی آسیب‌هایی به بدن خود وارد کنید.
 • اگر توانایی مراجعه به یک مرکز ترک اعتیاد خصوصی را ندارید، نگران نباشید. مراکز دولتی معتبر تحت نظارت مستقیم بهزیستی هستد و خدمات مربوط به سم‌زدایی به روش urod را به صورت استاندارد ارائه می‌دهند.
 • ممکن است این شرایط را داشته باشید که برای پرداخت هزینه سم‌زدایی به روش urod از حمایت بهزیستی و خیرین بهره‌مند شوید. اگر بضاعت مالی ندارید، در مراجعات خود به مرکز ترک اعتیاد آن‌ها را مطلع کنید. اعتیاد به خودی خود برای شما و خانواده‌تان مشکل ایجاد کرده است. نباید هزینه سم‌زدایی به روش urod نیز برای شما یک مشکل محسوب شود.
 • در برخی مراکز این امکان وجود دارد که هزینه سم‌زدایی به روش urod را به صورت قسطی پرداخت کنید. یعنی کل هزینه را به صورت یکجا پرداخت نکنید و آن را در چند قسمت و در بازه‌های زمانی مناسب پرداخت کنید.
 • زیاد خود را درگیر آمار و ارقام میزان موفقیت یک روش درمانی نکنید. آنچه بیشتر از همه در موفقیت یک روش درمانی موثر است، خود شما هستید. به این فکر کنید که اگر از هر صد نفر، فقط یک شانس زندگی سالم را داشته باشد، آن یک نفر شما هستید. درباره میزان موفقیت سم‌زدایی به روش urod نیز اطلاعات مختلفی در دست است که به ما این هشدار را می‌دهد: ” میزان موفقیت این روش مشروط به فراهم بودن دیگر شرایط است. دیگر شرایط می‌تواند خود شما یا مرکزی که به آن مراجعه می‌کنید باشد. “

ما در این مقاله سعی کردیم، اطلاعات کاملی درباره سم‌زدایی به روش urod  و هزینه سم‌زدایی به روش urod به شما ارائه کنیم. امیدواریم سوال افرادی که در این زمینه به ما مراجعه می‌کنند برطرف شده باشد. خبر خوب اینکه اگر به اطلاعات دقیق‌تری در رابطه با هزینه سم‌زدایی به روش urod نیاز دارید، می‌توانید از مشاوره متخصصین استفاده کنید. برای دریافت مشاوره و اطلاع از هزینه  با شماره‌های موجود در سایت تماس حاصل کنید و تمام ابهامات ذهنی‌تان درباره این روش را برطرف کنید.

[تعداد: 25    میانگین: 3.6/5]
تماس با کارشناس (کلیک کنید)